WSPARCIE DLA TWOJEGO E-BIZNESU

Jak nie dać się okradać złodziejom prowizji

autorem artykułu jest Zofia Biegańska

Jak nie dać się okradać złodziejom prowizji
Masz stronę internetową? Musiałeś słyszeć o programach partnerskich, w których otrzymujesz wynagrodzenie na zasadzie prowizji.
Programy partnerskie stanowią świetną okazję do zarobienia dodatkowych pieniędzy, ale czy wiesz, że możesz stracić , albo już tracisz, ogromny procent swoich zarobków, ponieważ linki, które zawierają zarobione przez Ciebie pieniądze są bez skrupułów przywłaszczane przez złodziei? Wystarczy jedynie wejść w kod źródłowy Twojej strony, i zastąpić Twoje ID swoim. Proste?
Ocenia się, ze do 90% wszystkich transakcji sprzedaży w programach partnerskich idzie do złodziejskich kieszeni. Jeżeli nie chcemy wyrzucać w błoto pieniędzy na reklamę tylko po to, by napełnić kieszenie oszustom, powinniśmy zamaskować swój link partnerski. Tak naprawdę, jeżeli promujesz linki partnerskie, złodzieje niemal na pewno już na Tobie zarabiają – dotyczy to zwłaszcza największego na świecie banku linków partnerskich jakim jest Click Bank, ale inne linki wcale nie są bezpieczniejsze.
Możemy zamaskować swój link partnerski korzystając z darmowej strony http://tinylink.pllub stosować odpowiednie oprogramowanie, które ukryje nasz link i zamieni jego wygląd na:
http://www.yourwebsitename.com/productname.html

Wszystkie linki są automatycznie chronione przez generowany kod, który jest czytelny dla wyszukiwarek Internet Explorer, czy Mozzila, ale zupełnie bezużyteczny dla internautów.
Pamiętać też należy, że istnieją oprogramowania , które otwierają zaszyfrowane linki i pozwalają wrócić do linków wyjściowych za pomocą jednego kliknięcia. Należy więc zaopatrzyć się w narzędzie, które taki manewr skutecznie uniemożliwia.


--
Eagleblogs- darmowa reklama i promocja dla firm. Pisz ciekawie i zainteresuj internautów - będziesz mógł zarabiać w Google Adwords.
Skorzystaj z darmowych ogloszeń po polsku i angielsku


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Zobacz też artykuły:


Jak zostac liderem w programach partnerskich
Zapisz się na darmowy newsletter:
"Jak zostać liderem w programach partnerskich"

Po wielu latach uczestnictwa w różnych programach partnerskich postanowiłem podzielić się swoim doświadczeniem, dzięki któremu udaje mi się zajmować czołowe miejsca w rankingach najlepszych polskich programów partnerskich.

Jeśli również uczestniczysz w p.p. i chciałbyś zupełnie za darmo skorzystać z wielu moich praktycznych porad, zapisz się proszę na mój newsletter:

Twoje imię
Nazwisko
Adres email
Powtórz email
(w celu weryfikacji)

Twoja strona www
(jeśli posiadasz)


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz polityką prywatnościKrzysztof Klonowicz
twórca, właściciel i uczestnik programów partnerskich...

wizytówka Eklo.pl - Wsparcie dla Twojego e-biznesu,
Copyright © 2006-2021 by EKLO Krzysztof Klonowicz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności